Strefa dietetyka
Czysty skład
Bez glutenu
Odpowiedni dla wegan
Bez laktozy i białek mlecznych

Nucleoplex

suplement diety

Nucleoplex to dedykowany produkt przeznaczony dla osób wymagających dodatkowej suplementacji monofosforanu urydyny. W produkcie wykorzystano synergię dwóch składników. Poza monofosforanem urydyny zawiera dodatkowo monofosforan cytydyny, który jest jej prekursorem.

Nie zawiera glutenu, skrobi, pszenicy, soi, produktów mlecznych, aromatów i barwników. Produkt jest odpoiwedni dla wegan.

Skład

SKŁADNIKIDzienna porcja (1 kapsułka)
5'-monofosforan urydyny100 mg
5′-monofosforan cytydyny50 mg

Sposób użycia

Zalecana dzienna porcja: 1 kapsułka dziennie, na czczo lub godzinę po posiłku. Kapsułkę należy połknąć i popić niewielką ilością wody.

Ważne informacje

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Osoby przyjmujące leki, kobiety w ciąży i karmiące piersią oraz osoby przed ukończeniem 18 roku życia przed stosowaniem produktu powinny skonsultować się z lekarzem.

Przechowywać w temperaturze pokojowej (od 15°C do 25°C). Chronić przed światłem i wilgocią. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Składniki: 

sól disodowa urydyny-5'-monofosforanu, 5'-monofosforan cytydyny, substancja glazurująca pochodzenia roślinnego (kapsułka) - hydroksypropylometyloceluloza, substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu.

Opakowanie zawiera 45 kapsułek wegańskich.

Sprawdź gdzie kupić